Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but klasy1-3/2014-11-25_Andrzejki is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Zabawy andrzejkowe

andrzejki 2014-11-25 12-18-1225 listopada w dzień św. Katarzyny uczniowie z kl.1b rozpoczęli czas andrzejkowych zabaw. Ustawiane jeden za drugim lewe buty przyniosły szczęście Wiktorii, to jej marzenie się spełni. Igła wbijana w papierowe serce podpowiadała kto kogo lubi, a losy rozłożone w kole przepowiadały co nas czeka w najbliższej przyszłości. Dużo radości sprawiła dzieciom zabawa z gazetami przy muzyce. Najpierw zrobiły czapki i ruszyły do tańca. Czapki zmieniły się w okręty, potem w koszulki, aby na koniec z pomiętej kuli gazetowej  można było wyczarować w świetle lampy niezwyczajne cienie. Takie wróżby andrzejkowe wywołały dużo śmiechu i radości. A w czwartek, 26 listopada  zabawa andrzejkowa odbyła się w klasie 2a. Były wróżby,zabawy przy muzyce i pyszny poczęstunek. Najwięcej emocji wzbudziły ciasteczka z ukrytą wróżbą. Równie dobrze bawili się uczniowie klasy 2b, którzy sami przygotowali wszystkie wróżby i świetnie zorganizowali zabawy. Smakowity poczęstunek to dzieło Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w organizację andrzejek. Dziękujemy! Zabawa była wyśmienita.

{gallery}klasy1-3/2014-11-25_Andrzejki{/gallery}