Pierwszy Dzień Wiosny w SP1!

Nareszcie się doczekaliśmy – wiosna z przytupem zawitała do Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie! Ku uciesze wszystkich dzieci ten dzień spędziliśmy inaczej niż zwykle. Wielu uczniów założyło ubrania w kolorze wiosny – zielonym. Zabaw i aktywności było bez liku. Młodsze klasy poznawały angielskie słówka na świeżym powietrzu oraz grały w piłkę w parku. Uczniowie klasy 5B bawili się w najlepsze w Parku Zamkowym w Łańcucie, a młodzież z klasy 7A wykonywała przeróżne piruety w Parku Trampolin i Parku Linowym „Grawitacja” w Rzeszowie, a także kosztowała przepysznej pizzy. Z kolei klasa 7C zorganizowała wymagający, ale wspaniały turniej gier planszowych i logicznych. Wszystkie dzieci pokazały swoje plastyczne zdolności w najlepszym stylu rysując piękne, pełne kolorów plakaty wiosenne. W sposób ciekawy i oryginalny powitaliśmy wiosnę w naszej szkole.