Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but galerie/biala_szkola is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Biała Szkoła

Nasi uczniowie na Białej Szkole w Rymanowie Zdroju

Od 26 stycznia uczniowie klasy 4a, 5a i 5b spędzają czas w Rymanowie Zdroju na Białej Szkole. W zimowej aurze spacerują po uzdrowisku, uczą się lokalnych piosenek i tańców, grają w różne gry i jeżdżą na nartach. Czas upływa tu bardzo przyjemnie, a wspólnie spędzone chwile są świetną okazją do lepszego poznania się i zawiązania przyjaźni.

Kartki z uczniowskich pamiętników...

[?] Po konkursie ?Omnibus? mieliśmy się ubrać i pójść na wycieczkę po Rymanowie Zdroju. Była ona bardzo męcząca i prawie każdego bolały nogi. Gdy wróciliśmy, mieliśmy obiad, a potem uczyliśmy się tańczyć i śpiewać. Wieczorem pani ogłosiła konkurs na na najśmieszniejszą fryzurę. Ja z Oliwią zrobiłyśmy Oskarowi kucyk i założyłyśmy opaskę. Zajął drugie miejsce:) [?] (Wiktoria, 5b)

[?] Wczoraj przed obiadem był quiz o przysłowiach, który wygrały dziewczyny. Natomiast chwilę przed kolacją uczyliśmy się takich tańców, jak: ?swing?, ?orzeszek? i ?koziołek?. Dzisiaj oglądaliśmy film o Rymanowie Zdroju, a za chwilę idziemy kupić pamiątki.[?] (Klaudia, 5a)

[?] Zaraz pierwszego dnia, gdy tylko dotarliśmy do Rymanowa Zdroju, pani oznajmiła nam, że po obiedzie jedziemy na narty. Gdy dotarliśmy na miejsce, czekali na nas instruktorzy, którzy mieli za zadanie nauczyć nas jeździć. Na początku mieliśmy wyścigi na jednej narcie, później wyjechaliśmy wyciągiem orczykowym na szczyt. To było super przeżycie! [?] (Angelika, 5a)