Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but klasy1-3/2014-11-07_Ojczyzna is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Święto Ojczyzny w SP1

2014-11-07 Ojczyzna 05837 listopada, jak co roku z okazji Narodowego Święta Niepodległości zorganizowaliśmy w naszej szkole ŚWIĘTO OJCZYZNY. Było to ogólnoszkolne przedsięwzięcie, które współtworzyli i w którym uczestniczyli uczniowie klas I ? VI. Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem odbyły się następujące działania:

• Uroczysta msza św. w Bazylice OO. Bernardynów ze sztandarem szkoły
  • Akademia dla uczniów klas IV-VI
  • Wyjście do Muzeum Okręgowego w Rzeszowie ? uczniowie klas I-VI obejrzeli pod kierunkiem przewodnika wystawę ?PAMIĄTKI WIELKIEJ WOJNY 1914-1918?.

Wyżej wymienione działania miały na celu kształtowanie uczuć patriotycznych i  pozwoliły naszym uczniom lepiej poznać przeszłość swojego narodu. Ponadto doskonale sprzyjały realizowanej w naszej szkole innowacji pedagogicznej ?Rzeszów ? moja mała ojczyzna?.

{gallery}klasy1-3/2014-11-07_Ojczyzna{/gallery}