Projekt UE to MY

W miniony poniedziałek (18.10) uczniowie z klasy 8a, w ramach projektu UE – TO My, zorganizowali w naszej szkole Dzień Włoski. Własnoręcznie przygotowali przysmaki kuchni włoskiej, a malowane flagi ozdobiły twarze wszystkich chętnych. Na przerwach można było posłuchać włoskiej muzyki. Chętni brali udział w quizach, poznawali ciekawostki o państwie. W szkole królowały kolory flagi Włoch.

Dziękujemy klasie 8a i wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy!

Kontynuując wirtualną podróż po Europie, w środę, w ramach projektu UE - TO My, klasa 8b przeniosła nas do Francji. Na twarzach naszych uczniów pojawiły się flagi niebiesko-biało-czerwone, a na przerwach rozbrzmiewała muzyka francuska. Chętni uczniowie brali udział w quizach online, składali modele wieży Eiffla, skanowali kody, aby poznać ciekawostki dotyczące zwiedzanego państwa, np. przepis na zupę cebulową, którą można zaserwować najbliższym. Tego dnia wszystkie klasy odwiedziła także para francuskich mimów. Dziękujemy za wspólną zabawę! To gdzie teraz jedziemy?
relacja - kliknij