Wyniki konkursu z okazji Święta Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się szkolny konkurs plastyczny w dwóch kategoriach wiekowych. Dzieci z klas 0-3 wykonywały prace na temat "LEGENDY POLSKIE", a uczniowie klas 4-8 prace plastyczne pod hasłem "SCENY Z HISTORII POLSKI". Laureatami konkursu z klas 0-3 zostali: Martyna Paja, kl.0 gr. I, Paulina Blacha, kl.1a, Julia Kubka kl.1a, Aurelia Jarosz kl.1a, Emilia Sieroga, kl.2a, Maciej Podjasek, kl.2a, Paweł Łuczak, kl.2a, Nina Gieroń, kl.3a, Maciej Kościółek, kl.3a, Stanisław Krauze, kl.3a, Maja Koczanowska, 3b, Andrzej Ataman, kl.3b, Felicja Kin, 3b. W kategorii klas 4-8 laureatami zostali: Wiktoria Micał, kl.4b, Maja Chrząszcz, kl.4b, Weronika Dobkowska, kl.4b, Kamil Michalik, kl.5a, Maja Kowalczyk, kl.5a, Karolina Matuszko, kl.5a, Aleksander Zabawa, kl.5a, Basia Ostafil, kl.5a,, Szymon Szyszka-Guzy kl.5b, Szymon Madej kl.7c. Gratulujemy laureatom!
Konkurs zorganizowała pani Małgorzata Konopelska