Klasa 3b piecze pierniki

Wszyscy zaczynają już przygotowania do zbliżających się świąt. Uczniowie z klasy 3b już to zrobili. Zaczęli od ubrania "słodkiej choinki". Potem wykonali przepiękne choineczki z kartonowego stożka, włóczki i guzików. Stoją już wokół szopki. Są naprawdę ładne. A dzisiaj,tj w czwartek odbyła się najprzyjemniejsza część przygotowań- PIECZENIE PIERNIKÓW. Dzieci własnoręcznie wałkowały ciasto i wycinały różne kształty pierniczków. Dzięki uprzejmości Pań z naszej szkolnej stołówki zostały one upieczone. Potem zostało już tylko dekorowanie i próbowanie. Wyszły rewelacyjne. Palce lizać..... A jutro, podczas klasowej wigilii będą na pewno największym rarytasem.
Uczniowie klasy 3b wraz z wychowawczynią życzą wszystkim zdrowych, wesołych i pełnych słodkości Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2022 Roku.