Webinaria dla rodziców" Szkoła dla rodziców"

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie zaprasza rodziców i wychowawców na wirtualną: „SZKOŁĘ DLA RODZICÓW”

Prowadzą: Maria Drozd i Anna Maj-Łakomska

Webinarium zaczynamy w poniedziałek 14 grudnia (godz. 16.30)

Zajęcia mają charakter psychoedukacyjny i kierowane są dla rodziców dzieci szkół podstawowych. Jest to zaadaptowana i skrócona wersja prowadzonych w naszej poradni warsztatów pt. "Szkoła dla rodziców, czyli jak mówić żeby dzieci nas słuchały i jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły" w oparciu o książkę autorek A. Faber, E. Mazlish o tym samym tytule. Tematyka spotkań obejmuje:

1) Uczucia i granice w relacjach rodzinnych

2) Zachęcanie do samodzielności

3) Zachęcanie do współpracy

4) Co zamiast kar (rozwiązywanie konfliktów)

5) Pochwały i szacunek wobec dziecka

6) Co zamiast etykietowania.

Terminy spotkań (poniedziałki) 6 spotkań 1-1.5 -godzinnych

Zgłoszenia przyjmujemy:

- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie, ul. Rejtana 3 (informacja telefoniczna 17/7483800).

- należy wypełnić i złożyć formularza dostępnego na stronie Poradni w zakładce „Druki do pobrania” – wniosek o przyjęcie do Poradni (należy wpisać – udział w zajęciach „Szkoła dla rodziców”). Wniosek wypełniają rodzice i można go wysłać (skan) na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text7151+'<\/a>'; //--> lub pocztą lub dostarczyć do poradni.

WAŻNE ! Na wniosku należy wpisać login dziecka do Teamsa, aby można było dołączyć do grupy zamkniętej.