Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but klasy1-3/2015-10-16_Szkola_Latania_Krosno is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Uczymy się latać

16 października młodzi odkrywcy z Experymentarium wybrali się do Krosna, a dokładniej do krośnieńskiego "Mechanika", szkoły, przy której powstał Ośrodek Szkolenia Lotniczego. Dzieci mogły popróbować pilotażu na symulatorze szybowcowym. Nie było to łatwe zadanie ale super sobie poradziły. Dziewczyny wykazały się doskonałą precyzją. Atrakcją był też ultralekki samolot SAMBA XXL, do którego można było wejść i poczuć się choć przez chwilę, jak prawdziwy pilot.

Pełni wrażeń, nowych doświadczeń i wiedzy na temat latania, szybowców i samolotów wróciliśmy do Rzeszowa.

{gallery}klasy1-3/2015-10-16_Szkola_Latania_Krosno{/gallery}