Zima w poezji - laureaci

20 lutego 2020 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „ Zima w poezji”, w którym uczestniczyły dzieci reprezentujące grupy Punktu Przedszkolnego oraz klasy 1-3. Dziecięce interpretacje wierszy o zimie, wzbogacone kostiumami i rekwizytami były nagradzane gromkimi brawami przez widownię i jury.

Nagrody w konkursie zdobyli: Oskar Ziobro 1b, Julia Hanf 2b i Karolina Matuszko 3a.

Wyróżnienia otrzymali: Lena Skrobas grupa 0a, Kornelia Kula grupa 0b, Klaudia Socha 1a, Oliwia Paluszak 1b, Wiktoria Twarowska 2a, Rafał Łuczak 2b, Oliwia Janik 3a i Adrian Rząsa 3b.

Gratulujemy!

Konkurs zorganizowały p. Grażyna Kluz i p. Iwona Kłeczek. Przeglądowi recytacji towarzyszyła pokonkursowa wystawa prac plastycznych „Zima pędzlem malowana” oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom tego konkursu.