Oddziały przedszkolne - 2021/2022

Szanowni Państwo!

W roku szkolnym 2021/2022 będziemy korzystać z pakietu „Świat w kolorach” – wyd. PWN.

Zamawiać można na stronie wydawnictwa PWN. Kod do zakupów w e-księgarni (rabat 10%): WSz-WP-13 lub przez Konsultantkę Oświatową panią Katarzynę Wnuk, tel.: 508 024 778; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wtedy rodzic nie ponosi kosztów wysyłki).

Zamawiamy pakiety stosownie do wieku dziecka:

– „Świat w kolorach” czterolatek plus karty obserwacji dziecka czterolatek, seria „Trampolina” (rocznik 2017)

– „Świat w kolorach” pięciolatek plus karty obserwacji dziecka pięciolatek, seria „Trampolina” (rocznik 2016)

– „Świat w kolorach” sześciolatek plus karty diagnostyczne (rocznik 2015).

Książki do religii:

6-latki: ,,Tak! Jezus mnie kocha”, wyd. Jedność Kielce E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek

5-latki: Spotkania Dzieci Bożych - wyd. Jedność 2018 D. Kurpiński, J. Snopek

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek

30 sierpnia 2021r. na godzinę 16:00.

WYPRAWKA

kredki Bambino (ołówkowe grube), farby akwarelowe i plakatowe, ołówek gruby, gumka do mazania, plastelina, 2 bloki rysunkowe białe, 2 bloki techniczne białe, 2 bloki techniczne kolorowe, papier kolorowy, duży klej w sztyfcie, kredki pastele, temperówka z pojemniczkiem, 2 teczki z gumką, 2 pędzelki (grubszy i cieńszy), piórnik (ze względów praktycznych zalecamy piórniki jednokomorowe z zamkiem, będą w nim ołówek, gumka, temperówka i kredki).

Wszystkie rzeczy należy podpisać i przynieść do szkoły w pierwszym tygodniu września.

W woreczkach przynosimy buty do przebrania i ubranie na przebranie.