Sukces „Adasiaków”

30 maja zostały ogłoszone wyniki XXI Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych „Bajkowisko”. Nasz Szkolny Teatrzyk „Adasiaki – Adasia Dzieciaki!” zajął drugie miejsce za zaprezentowaną inscenizację pt. „Tak to bywa… Z każdym przyjaźń jest możliwa!”. Oprócz tego, Paulina Szykuła otrzymała nagrodę za „kreację sceniczną”. Natomiast Oliwia Pruchnik zdobyła także drugie miejsce za recytację wiersza Doroty Gellner pt. „Zły humorek”. Do grupy teatralnej należą uczniowie z klasy 2c: Oliwia Pruchnik, Karolina Kulig, Karolina Malec, Anna Wilkos, Paulina Szykuła, Julia Czarnota, Kacper Kuś, Krystian Baran, Sandra Czerwińska, Wiktor Kiferling, Karolina Drewniak, Marcin Prostak, z klasy 3b: Karolina Wilkos, Kordian Kulczycki, Franciszek Czajkowski i Katarzyna Wiśniewska, a także Olga Haliniak z klasy 2a. Teatrzyk prowadzi pani Anna Tonia. Gorące podziękowania kierujemy pod adresem Rodziców, którzy cały czas nas wspierają. Wszystkim małym aktorom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!