"Jedyneczka" - piosenka dedykowana Gościom i przyszłym Uczniom SP1

„Warsztaty teatralne online”

Uczniowie ze Szkolnego Teatrzyku „Adasiaki” rozwijali swoje talenty także podczas zdalnego nauczania. Przez prawie dwa semestry uczestniczyli w „Warsztatach teatralnych online”, które zostały zorganizowane we współpracy z Teatrem im. W. Siemaszkowej. Za swoje zaangażowanie, cierpliwość, pracowitość i wytrwałość zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz kartami podarunkowymi do Empiku. Tak trzymajcie i pasję swoją zawsze rozwijajcie!

dyptsiem

Adasiaki
MicrosoftTeams image 1

"Adasiaki" przedszkolakom

Mimo deszczowej pogody, 4 lutego odwiedziły nas dzieciaki z rzeszowskich przedszkoli. Obejrzały spektakl pt. "Skrzywiony żart"w wykonaniu Szkolnego Teatrzyku "Adasiaki". Przedstawienie bardzo się podobało, maluchy z wielkim zainteresowaniem przyglądały się temu, co działo sie na scenie... A działo się...

Zapraszamy ponownie.

Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim trzymającym kciuki za Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” – można rozluźnić palce ;)  Kopniaki też okazały się skuteczne, gdyż nasi młodzi aktorzy zajęli    I miejsce w Podkarpackim Konkursie „Literatura i Dzieci”, a także otrzymali NAGRODĘ główną dziecięcego jury!!!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunkami teatrzyku są: pani Anna Tonia i pani Magdalena Kawa.

Sukces teatralny

Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” zajął I miejsce w eliminacjach rejonowych Podkarpackiego Konkursu „Literatura i Dzieci”. Tym samym nasi uczniowie zostali nominowani do finału tego konkursu, w którym będą reprezentowali Rzeszów i okolice. Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! Trzymamy kciuki i życzymy POWODZENIA w finale!!!