Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but galerie/2015_Rozpoczecie_roku_szkolnego is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Klasy trzecie w kopalni soli w Bochni

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Czytaj więcej: Klasy trzecie w kopalni soli w Bochni

Uroczyste otwarcie nowego boiska

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Czytaj więcej: Uroczyste otwarcie nowego boiska

Konkurs Pięknego Czytania "Poczytam Ci"

Czytaj więcej: Konkurs Pięknego Czytania "Poczytam Ci"

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016