Bajki przedszkolaków dla dzieciaków

W dniu dzisiejszym nastąpiło również podsumowanie 3 edycji akcji ,,Bajki przedszkolaków dla dzieciaków”zorganizowanej przez wychowawczynie gr.B p. Marię Płanetę i p. Małgorzatę Krzemieniecką.  Wzięło w niej udział 29 dzieci: 20 z naszej szkoły i 9 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr27 w Rzeszowie. Bardzo ładnie wykonane książeczki przekażemy chorym dzieciom . Bardzo dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za wzięcie udziału w tej akcji.
Uczniowie – autorzy bajeczek dla dzieci: Gr.A – Julia Hanf, Nikola Retmaniak, Michał Pirowski, Jakub Kiwała, Gr.B – Xawery Mroczka, Paweł Szewczyk, Oliwia Mazur, Krystian Lech, Oliwia Goleś, Amelia Ziobro, Kacper Koszela, Kl.2a – Oskar Szela, Kl.3c – Gabriela Pirowska, Kl.4b – Anna Wikos, Julia Olczak, Bartosz Gruszecki, Oskar Guzek, Kl.7b- Klaudia Tendelska, Izabella Solecka, Patrycja Dębowska, Wiktoria Gożdziewska,