Kubusiowi Przyjaciele Przyrody

Dzieci z grupy 6 – latków „0A” wzięły udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Przyrody”. Dzieci poznawały podstawowe zasady ochrony środowiska i recyklingu. Uczyły się szacunku do roślin i zwierząt, dbałości o właściwe odżywianie oraz aktywne spędzanie czasu. Zapoznały się również z zagadnieniami związanymi z podstawami oszczędzania pieniędzy w kontekście dbania o naturę i odpowiedzialnym gospodarowaniem jej zasobami. Program wzbogacony był przez edukacyjne filmy oraz audiobooki . Realizowane zadania pozwoliły wprowadzić dzieci w piękny świat natury i były przygodą pełna zabaw i twórczych pomysłów. Na zakończenie otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający udział w programie.