Turniej warcabowy

20150506 105403W dniu 06.05.2015 w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie odbyły się międzyświetlicowe rozgrywki warcabowe. W turnieju wzięli udział uczniowie klasy drugiej Kordian Kulczycki i Karol Płoszaj.Zawodnicy przygotowywali się do turnieju według nadesłanych przez organizatora zasad tak, by podczas gry nie dochodziło do nieporozumień między uczestnikami. Łączyło się to ściśle z celem turnieju, którego głównym założeniem było rozwijanie zdolności i umiejętności twórczego myślenia, a przede wszystkim kształtowania umiejętności radzenia sobie z wygraną i przegraną. Cele zostały osiągnięte. Uczestnicy bawili się bardzo dobrze podczas turnieju. Zostali nagrodzeni dyplomami i pamiątkowymi pakietami. Serdecznie gratulujemy.

There are no images in the gallery.